Pushime në Spanjë, Olta Gixhari provokon keq
Transmetuar më 10-03-2019, 14:25

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari këto ditë marsi po i kalon në Spanjë.

Këtë fundjavë ajo ndodhet pikërisht në shtetin aq shumë të lakmuar nga turistët, teksa duket se po shijon çdo moment.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku në sfond duket deti, ndërsa në pah kofshët e saj.

Gjithçka prej të çarës së madhe të fustanit, ku aktorja nxjerr në pah njërën këmbë.

Ndërkohë gjatë së shtunës, Olta publikoi një foto ku shihej me bikini në rërë, ndërsa sipër mbante veshur një xhaketë lëkure.

Këto foto të saj kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta, gjë që dukej e pritshme prej aktores. /a.y/noa.al