Grida Duma befason me mendimin që ka për Spiropalin
Transmetuar më 10-03-2019, 08:55

Ato janë të rivale dhe ndër femrat më të komentuara në politikën shqiptare.

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma e ftuar në ‘Xing me Ermalin’ i ka suprizuar të gjithë me përgjigjen për ministren për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali.

E pyetur nga Ermali se çfarë mendon për Elisa Spiropalin ajo u shpreh:

“Një vajzë e dedikuar”.

Si Duma edhe Spiropali, janë ndër politikanet më të komentuara jo vetëm për aktivitetin e tyre, por edhe sa i takon pamjes së tyre. /a.y/noa.al