Transmetuar më 09-03-2019, 20:07

Moderatorja Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan se ajo do të largohej ngë Top Channel.

Përmes Instagramit, ajo ka hedhur poshtë çdo pretendim të ditëve të fundit.

"Faleminderit te gjitha portaleve për shfrenimin e fantazisë në lajme nga më të pabesueshmet, por që gjithsesi shumë argetuese. Një përqafim për të gjithë", shkruan Arbana.

Ditët e fundit është shkruar se mes saj dhe Ben Blushit ka pasur përplasje, duke aluduar për largimin nga Top Channel.

Por duket se gjithçka është normale.  /k.k/noa.al/