Transmetuar më 07-03-2019, 21:36

Çdo javë “Parada e Horoskopit” në dashuri”nxjerr në pah shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave.

Kështu, për këtë fundjavë, më me fat në dashuri do jenë:

UJORI

Hëna e zezë dhe Afërdita ndezin dhe kënaqin këtë fundjavë dëshirat e tua më të ndaluara!

DEMI

Marsi të çon drejt një lodhje shumë të këndshme fizike, që vjen si rezultat i fundjavës pasionale me partnerin/en.

BINJAKËT

Të luash nën çarçafë, për ty është diçka sublime.

VIRGJËRESHA

Pas paraqitjes tënde të ftohtë, fshihet një dëshirë e zjarrtë.