Transmetuar më 05-03-2019, 21:06

Astrologët parashikojnë një muaj të mbarë për dy shenjat e Horoskopit: Gaforrja dhe Peshqit.

Gaforrja

Duhet të ishin akoma edhe më mirë, por në gjërat që mendohet se i kishin stabilizuar do të dalë një kthesë dhe do t’i bëjë më skeptikë.

Nuk duhet të nxitohen.

Çështja ekonomike për ta do të ketë rilindje.

Peshqit

Do kenë shumë lajme dhe komunikime.

Çështjet ekonomike për ta çlirohen pas datë 20.

Duhet të merren me çështjet e punës, për ndryshimin e një pune./a.k/noa.al/