Transmetuar më 04-03-2019, 21:50

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në një zonë të Indisë.

Pamjet tregojnë momentin kur elefanti shkel për vdekje një person.

Videoja tregon Arun Panikkar, 40 vjeç, duke larë elefantin i cili nuk po i bindej.

Ai kishte një shkop në dorë dhe e goditi disa herë kafshën e madhe, teksa në një moment efefanti humbi ekuilibrin dh era mbi të.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin,  ndërsa pak sekonda më vonë një burrë tjetër vrapon në përpjekje për të lëvizur elefantin e madh, por gjithçka rezultoi e kotë. /k.k/noa.al/