Transmetuar më 23-02-2019, 13:50

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhru mesditën e sotme në rrugën Prizren-Zhur.

Si pasojë e këtij aksidenti, tre persona kanë humbur jetën.

Në këtë aksident janë përfshirë një kamionçinë dhe një automjet i vogël.

Nuk ka edne detaje të tjera në lidhje me këtë aksident.

Polcia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po zhvillon hetime të mëtejshme./a.k/noa.al/