Transmetuar më 14-02-2019, 23:35

Gjatë ditës së djeshme, një aksident i rëndë ndodhi në magjistralen Shkup-Tetovë, ku vdiqën 14 persona dhe u lënduan shumë të tjerë.

Ajo që nuk mund të anashkalohej është puna e palodhur e mjekut Ridvan Bajrami i cili punoi me vetëmohim për të lënduarit.

Mjeku shqiptar, Ridvan Bajrami mësohet se ka punuar për 27 orë rrjesht duke ndihmuar të plagosurit në aksidentin fatal.

Ridvan Bajrami, kirurg i specializuar ne spitalin “8 shtatori” në Shkup.

Fotografinë e mjekut Ridvan Bajrami e keni më poshtë./a.k/noa.al/