Transmetuar më 11-02-2019, 21:53

Kjo grua nuk e ka problem fare të depilohet e hipur në motor, dhe nën vëmendjen e personave që ndodheshin aty.

Gruaja e paidentifikuar u pa në anën e pasme të një motoçikletë në një rrugë të bllokuar nga trafiku në Miami me një brisk në dorë.

Ajo duket e veshur me rroba banjo, pasi trupi i saj është i ekspozuar, gjë që ia bëri depilimin më të lehtë.

Duket që as nuk e ka mendjen se çfarë bëjnë të tjerët, si edhe nuk shqetësohet fare për veprimin që bën.

Shikoni pamjet. /k.k/noa.al/