Transmetuar më 11-02-2019, 20:47

Një video e pabesueshme tregon një mi të lidhur në një bidon plastik, duke u rrahur me një shkop.

Burri që ia bërë këtë miut të shkretë, mund të dëgjohet teksa diçka thotë, ndërsa e godet në kokë dhe bark.

Ky “dënim” për miun erdhi pasi brejtësi kishte bgrënë kapullin e karikuesit të telefonit.

Videoja u shpërnda në internet nga Daily Mail dhe është bërë virale.

Shikoni pamjet e pazakonta. /k.k/noa.al/