Transmetuar më 11-02-2019, 08:16

Moderatori Ardit Gjebrea ka treguar vazhdimisht lidhjen e ngushtë që ka me vajzën e tij Ana.

Kështu ai ka publikuar në Instagram një moment emocionues, nga biseda mes tij dhe së bijës.

Teksa mbrëmjen e kësaj të diele kanë parë “Lufta e nuseve”, Ana i ka bërë një pyetje emocionuese të atit.

“Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, e ka pyetur Ana të atin.

“Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë”, shkruan Arditi. /a.y/noa.al