Transmetuar më 09-02-2019, 13:08

Kristiano Ronaldo po përballet me një të vërtetë të rëndë pasi ka mësuar lajmin e tmerrshëm për mamanë e tij.

Ajo është diagnostikuar me kancer në gji.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë nëna e yllit portages e cila ka deklaruar se “kam bërë radioterapi, po luftoj me jetën”.

Ajo është operauar një herë në vitin 2007 dhe kaloi pa probleme serioze.

Kjo është hera e dytë që mamaja yllit portugez diagnostifikohet me kancer gjiri. /k.k/noa.al/