Transmetuar më 07-02-2019, 07:42

Këngëtari Ylli Limani është një prej më të dashurve për publikun, i njohur ndryshe edhe si këngëtarit të baladave.

Por së fundmi është mësuar një lidhje mes tij dhe balerinës së re të emisionit “Stop”, e cila zuri vendin e Alesia Bamit.

Aulona Limani, vajza 19-vjeçare nga Kumanova e Maqedonisë, është kushërirë me Yllin.

Këtë e ka zbuluar vetë bukuroshja, teksa është pyetur nga Saimir Kodra.

Dy të rinjtë kanë të njëjtin mbiemër, por nuk dihet konkretisht lidhja mes tyre. /a.y/noa.al