Transmetuar më 02-02-2019, 18:11

Astrologët parashikojnë një të dielë të mirë për tre shenjat e mëposhtme:

Demi

Horoskopi për ju këtë të dielë ofron pozitivitet dhe emocioneve të forta. Për ata që janë duke kërkuar dashurinë, pasionin. Yjet do të sjellin mjaft fat në jetën tuaj në anën financiare.

Akrepi

Do të jetë një fundjavë  me fat. Me favorizimin e Diellit, Venusit, Marsit dhe Hënës ju mund të pushoni në familje, të mbyllni një marrëveshje, të organizoni një udhëtim ose të kënaqni në interesat tuaja të preferuara.

Gaforrja

Horoskopi për këtë fundjavë ofron për ju momente plot me emocion, në sajë të Marsit që do të rindezë pasionin dhe Venusi që mbështetet ndjenjat tuaja. Gëzoni çdo çast duke e kaluar me personin që doni./a.k/noa.al/