Modelja e njohur “thyen rrjetin” me foton zhveshur
Transmetuar më 11-01-2019, 09:42

Ajo është një modele e njohur dhe personazh televiziv që tërheq vëmendjen me pamjen e saj.

Amber Rose bie në sy me format e saj shpërthyese, dhe kokën e qethur thuajse tullë.

Ajo arriti të mbijetojë në shoëbizin amerikan, në sajë të formave të saj dhe look-un provokues.

Por së fundmi ka thyer rrjetin me anë të një fotografie, ku shihet e gjitha pa rroba.

Kjo foto e saj bëri bujë në të gjithë botën, duke u shpërndarë me shpejtësi. /a.y/noa.al