Albani dhe Beatrix nuk e paskan mbiemrin Ramosaj
Transmetuar më 11-01-2019, 08:11

Ai njihet nga të gjithë si Alban Ramosaj dhe motra e tij si Beatrix Ramosaj, por duket se ky nuk është mbiemri i vërtetë i tyre.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë Albani, nëpërmjet një postimi në Instastory.

Në të ai ka publikuar pasaportën dhe biletën e avionit, teksa ishte nisur për në Stamboll të Turqisë.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen është mbiemri zyrtar i tij, i cili qenka Kamerolli.

Nuk dihet se pse Albani dhe motra e tij Beatrix njihen si Ramosaj, kur në dokumente e kanë Kamerolli. /a.y/noa.al