Rudina Dembacaj: Me aktorët e “Al Pazar” nuk flas, marrin gjobë
Transmetuar më 10-01-2019, 07:57

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka dhënë një deklaratë të papritur.

E ftuar në “Thumb”, ajo ka befasuar me atë që ka thënë për aktorët e “Al Pazar”, Romeo dhe Donald Veshaj.

Rudina është shprehur se nuk mund të flasë dhe të takojë binjakët sepse ata marrin gjobë nëse e takojnë atë.

Ajo ka thënë se “Al Pazari” nuk më bënte më për të qeshur, përveç binjakëve.

“Binjakët i dua shumë. Sa gjynah se do marrin gjobë ata, nuk flas me binjakët”, është shprehur Rudina.