Enca kthen të pasmet dhe jep një mesazh për ata që urrejnë
Transmetuar më 09-01-2019, 21:22

Enca është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta dhe postimet provokuese.

Një foto e publikuar në rrjetet sociale nga Enca ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Shkak është bërë pozicioni provokativ që ka zgjedhur këngëtarja për pozën të cilen e ka publikuar në rrjetet sociale….

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet shpesh për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale.

E tillë shfaqet edhe në postimet e saj të fundit, teksa ka filmuar veten nga mbrapa dhe ka dhënë edhe një mesazh për ata që urrejnë:

“Perspektiva e atyre që të urrejnë. Gjithmonë prapa meje gjithmonë”./a.k/noa.al/