Komentues e quajti ‘plakë’ përgjiogja e Aurela Gaçesdo ju lërë pa fjalë
Transmetuar më 08-01-2019, 17:09

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura në vendin tonë.

Po flasim për Aurela Gaçen e cila është nga ato personazhe të njohur shqiptarë që nuk nguron asnjëherë t’ju kthejë përgjigje fansave të saj, por edhe kritikuesve që nuk mungojnë në rrjetet sociale.

E drejtpërdrejtë siç vetëm ajo është, Aurela madje tregon edhe kur ndjekësit i shkruajnë fjalë jo të mira. I fundit është një koment aspak pozitiv në videon e publikuar nga Aurela në Instastory i cili e ka quajtur plakë.

“Plakat në sulm”, – është shprehur ndjekësi, ndërsa Aurela e ka postuar mesazhin e tij dhe shkruan:

“Në këtë rast ti e kush mendon si ty, kush fyen, e aq më tepër njerëz që punojnë ju dërgoj shumë dashuri. (emoji me gishtin e mesit) Kiss my fu*king *ss. Apo e do shqip? Më puth b**** time labe!”/b.l/noa.al/