Sonila Meço në emision me atlete dhe patericë, çfarë i ka ndodhur
Transmetuar më 08-01-2019, 15:13

Në emisionin "Tempora" që transmetohet në prime time në Ora News çdo të martë, moderatorja dhe gazetarja e njohur shqiptare Sonila Meço, për herë të parë në karrierën e saj të gjatë televizive do të vijë ndryshe. Ajo do të veshë atlete dhe këtë lajm sapo e bëri publik për të gjithë.

Dhe kjo jo pwr komoditet, por tek postimi i fundit i gazetares në profilin e saj në Instagram duket se ajo ka pësuar një aksident e si pasojë ka lënduar këmbën.

“Asnjëherë nuk e dimë nga ç’e keqe më e madhe na ka “mbrojtur” tersi…Ndaj i pres me dashuri urimet😍Hera e parë që do vesh atlete në një program televiziv në prime time, (përpos patericës në dekor). Mos më akuzoni për “plagjaturë”😉.

Sonila, ka rrëshqitur në akull dhe ka thyer tendinën. Mjekët i kanë këshilluar regjim shtrati, por ajo ka vendosur që të mos heqë dorë nga puna./b.l/noa.al/