Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që do i japin fund beqarisë gjatë këtij viti
Transmetuar më 07-01-2019, 21:30

Astrologët parashikojnë se personat që i përkasin shenjave të Luanit dhe Akrepit do i japin fund beqarisë gjatë këtij viti.

LUANI:

Mundësitë për martesë janë shumë të larta edhe për Luanët, të cilët po jetojnë një fazë me doza më të larta romanticiteti se viti i kaluar.

Përtej gjithë energjisë së dashurisë, stabiliteti financiar do jetë në rritje dhe do favorizojë këtë fazë të re të jetës, siç është martesa.

Atmosfera në çift do jetë e përbërë nga shumë dashuri, shoqëri dhe respekt dhe bashkimi pritet të ketë sukses, pavarësisht sfidave të fillimit.

AKREPI:

Akrepët janë njerëzit më të prirur për të bërë një hap serioz para në marrëdhëniet e tyre për vitin 2019.

Janë pjekur shumë vitin e fundit dhe kanë përcaktuar objektivat e tyre parësorë, duke qenë të gatshëm për t’u impenjuar seriozisht me partnerin/en për të nisur një jetë të re e të lumtur./a.k/noa.al/