Njihuni me ‘Ibrahimoviçin’ e Pejës, ngjashmëri e jashtëzakonshme
Transmetuar më 06-01-2019, 21:24

Zlatan Ibrahimovic është një nga lojtarët më të mëdhenj që ka parë bota e futbollit.

Për shumë futbolldashës ai është idhull i tyre dhe mundohen ta ndjekin atë në gjithçka, që nga stili i lojës, e deri te pamja e tij.

Kur flasim për pamjen e tij, një djalosh nga Peja i ngjason shumë, i cili tifoz i Manchester Unitedit, skuadër ku edhe ka luajtur më parë Ibra.

Nëse ky djalosh shqiptar do shëtiste jashtë shtetit të tij, do ishte shumë i kërkuar për fotografi, pasi ngjashmëria e tij është shume e madhe me Ibran.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./a.k/noa.al/