Një video me pullë të kuqe shfaqet gabimisht në ekran para klientëve
Transmetuar më 05-01-2019, 12:09

Siç dëshmojnë edhe fotografitë e shkrepura dhe shpërndara nga klientët e një qendre tregtare në Hong Kong, në një dyqan për disa minuta u shfaq një video me pullë të kuqe.

Në të shihej një burrë tërësisht i zhveshur duke u masturbuar.

Punonjësit e dyqanit u tentuan nxitimthi që të mbyllin lidhjen me monitorin, por diçka shkoi keq, duke u detyruar që të mbulojnë ekranin me peshqir, për të shmangur situatën e sikletshme.

Lajmi i ndodhur në ditët e para të janarit bëri xhiron e botës, teksa gjithçka u shënua në një dyqan me aksesor për shtëpinë, “Ikea”, shkruan noa.al.

Një zëdhënës i kompanisë suedeze, kërkoi ndjesë mbi gjithë sa ndodhi, duke paralajmëruar një hetim të thelluar lidhur me mënyrën se si ajo video përfundoi në monitorin e dyqanit. /a.y/noa.al