Hajduti largohet me motor, shihni si e kap polici
Transmetuar më 03-01-2019, 12:57

Një polic u vu në ndjekje të një hajduti i cili rrezikoi që të shtypte një grua të moshuar me shkop, në vijat e bardha.

Pamjet që gjeni më poshtë janë filmuar këtë fund dhjetori në Brazil..

Në momentin kur agjenti pa hajdutin në motor, vendosi që të ndërhyjë.

Kështu ai e qëlloi me një shqelm të fuqishëm deri sa e rrëzoi në tokë dhe e arrestoi.

Gjithë skenën mund ta shihni në videon që noa.al sjell më poshtë. /a.y/noa.al