Transmetuar më 27-12-2018, 14:02

Ato janë një nga çiftet më romantike të përfolur në mediat rozë.

Shpesh është Armina Mevlani ndryshe nga Shkëlzen Berisha që zbulon detaje nga jeta e tyre private.

Këtë herë vetë djali i ish-kryeministrit Sali Berisha që ka publikuar në Instagramin e tij disa foto nga mbrëmja e Krishtlindjeve.

Edhe në këtë postim ato duken të lumtur dhe të kujdesur për detajet e mbrëmjes festive.

Më poshtë keni një nga fotografitë e çiftit publikuar së fundmi nga Shkëlzeini./a.k/noa.al/