Transmetuar më 25-12-2018, 13:19

Vigjilja e Krishtlindjeve, i ka gjetur në Prishtinë, për të përjetuar bashkë atmosferën festive.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, është fotografuar krah të dashurit të saj Krenar Çoçajt, në katedralen ‘Shën Tereza’ në Prishtinë.

Dyshja e cila prej kohësh janë në një lidhje, nuk e kanë konfirmuar asnjëherë romancën e tyre, megjithatë siç thonë, një fotografi flet sa një mijë fjalë.

Ata të dy janë fotografuar ‘Prive’, teksa po kremtonin bashkë në kishë Krishtlindjet.

Kjo foto e fundit, hedh poshtë çdo zë për një ndarje mes tyre.