Transmetuar më 20-12-2018, 20:16

Një shpërthim i fortë është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen “Pavarësia” të qytetit të Vlorës.

Shpërthim ka ndodhur në katin e katërt të një pallati.

Paraprakisht dyshohet se në një banesë ka shpërthyer një bombolë gazi, duke mos shkaktuar të lënduar në njerëz.

Sakaq po sonte, u shënua dhe një tjetër shpërthim i fuqishëm, por ai ishte me tritol në Orikum të Vlorës.

Më shumë këtu