Transmetuar më 20-12-2018, 17:21

Një klient kishte shkuar në një restorant për të ngrënë, pa e ditur se do të bëhej i “pasur”.

Ai porositi midhje, ndërsa brenda saj gjeti një perlë me vlerë 2 mijë dollarë.

Rick Antosh shkoi të hante drekë në Grand Central Oyster Bar & Restaurant në Neë York dhe porositi midhje.

Në pjatën 14.75 dollarëshe atij i erdhi një perlë me vlerën e sipërpërmendur.

Perla ndodhej brenda midhjes dhe Antosh nuk është i sigurtë nëse do e shesë apo do e mbajë për fat. /k.k/noa.al/