Transmetuar më 20-12-2018, 15:28

Besa Kokëdhima për festat e fundvitit, ka vendosur të sjellë këngë Krishtlindjesh në gjuhën shqipe.

Këngëtarja bukuroshe ka modifikuar këngën më të famshme të Krishtlindjeve, “Santa Claus is coming to toWn”, dhe e ka kënduar në gjuhën shqipe.

Ajo ka përgatitur një seri videoklipesh me këngë ritmike për festat e fundvitit, që i deidkohen dashurisë dhe lumturisë.

Plot ngrohtësi dhe ngjyra të bukura, Besa shfaqet tejet simpatike në këtë projekt, që stat e fundvitit.

“Santa Klaus po vjen në qytet • Për ditët që janë veç kujtim • ???”, shkruan Besa në postimin e saj në Instagram.