Transmetuar më 17-12-2018, 20:50

Në këto prag festash qyteti i Pukës i ka nisur përgatitjet.

Qyteti është zbukuruar nga dritat shumëngjyrëshe në prag të Krishtlindjeve dhe ndërrimit të viteve.

Këtë gjë e tregojnë fotot dhe video që ne i kemi publikuar si më poshtë.

Dekorit të dritave i është shtuar edhe dëbora e cila ka mbuluar qytetin.

Për më tepër shihni fotografitë dhe videon e mëposhtme./a.k/noa.al/