Transmetuar më 17-12-2018, 11:10

Ditën e sotme kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj feston ditëlindjen e tij, më i plotësuar se kurrë.

Pikërisht se kjo ditëlindje e gjen baba, lali Eri ka publikuar një foto me të birin Kajan dhe të shoqen Ajola.

Në foto çifti shihet pranë një peme festive, ndërsa Veliaj mban në duar vogëlushin.

“Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, shkruan Veliaj.

Çifti janë treguar të rezervuar edhe kësaj radhe, duke mos e zbuluar fytyrën e vogëlushit. /a.y/noa.al