Transmetuar më 15-12-2018, 21:27

Flor Mumajesi, Bruno dhe Gheto Geasy janë bërë bashkë për një bashkëpunim.

Ata kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme, mban titullin "Mori".

Kënga shoqërohet me videoklip.

Se si do të pritet ajo do e shohim në ditët në vazhdim por duke parë që ata pëlqehen në masë, pritet që kënga më e re të ketë sukses.

Më poshtë keni klipin e tyre./a.k/noa.al/