Transmetuar më 05-12-2018, 17:29

Jemi në muajin e fundit të vitit dhe, edhe pse do përjetojmë ende lëvizje planetare, horoskopi në rrëfen se kozmosi do favorizojë disa shenja zodiakale për të gjetur dashurinë para festave të fundvitit.

Nëse do të dish a do jesh edhe ti një prej fatlumëve, lexo më poshtë:

Ja cilat janë shenjat që do kenë fat në dashuri këtë fundvit

DEMI

Demi do përfitojë nga lëvizja e planeteve dhe do të jetë në gjendje të përdorë energjinë e tij për të gjetur dashurinë para fundvitit.

GAFORRJA:

Gaforres i pëlqen shumë të kalojë kohën me familjen dhe miqtë, ja përse dhjetori është periudha ideale për të. Këtë fundvit, përveçse të kalosh kohën me familjen, ka mundësi të eksplorosh edhe anën tënde më romantike.

LUANI

Sipas horoskopit, Luani do jetë një ndër shenjat më me fat në dashuri dhe do ndjejë një lidhje të fortë me një person që ka afër dhe marrëdhënia me të mund të zhvillohet gjatë ditëve të fundit të vitit.