Transmetuar më 04-12-2018, 21:45

Video e mëposhtme tregon momentin emocionues që ndodhi në një avion.

Video është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj, duke marrë miliona shpërndarje dhe komente.

Video tregon momentin kur një pilot i një avioni turk, mëson se ish-mësuesi i tij ndodhet avionin që ai drejton.

Mësuesi është emocionuar nga surpriza e pilotit, duke "shpërthyer" në lot.

Në videon e mëposhtme tregohet momenti se si e surprizon nxënësi ish-mësuesin e tij./a.k/noa.al/