Transmetuar më 04-12-2018, 12:30

Këngëtarja amerikane Rihanna, vjen më provokuese se kurrë, në prag të festave të fundvitit.

Ajo nxjerr në pah të pasmet e saj të bëshme, majë takave të larta.

Riri “godet” me pamjen e saj, nëpërmjet disa pozave vërtetë përvëluese.

Është kjo mënyra në të cilën këngëtarja promovon në rrjetet sociale linjën e të brendshmeve të saj.

Bëhet fjalë për një linjë të brendshmesh, që mbajnë firmën e këngëtares dhe që prezantohen enkas për festat e fundivtit. /a.y/noa.al