Transmetuar më 29-11-2018, 19:44

Gripi është një prej viruseve më të përhapur që prek njerëzit, sidomos në stinën e dimrit.

Në një situatë të tillë edhe oreksi ndërpritet, dhe secili përpiqe që të gjejë diçka të veçanë për të konsumuar.

Por, ka disa produkte, për të cilat mjekët sugjerojnë që të mos përdoren gjatë gripit.

Më poshtë keni listën me produktet.

Kafeja Lëngu i portokallit Ëmbëlsira Pijet e gazuara Patatina Alkooli Qumështi Hamburgerët Ushqime pikante.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd