Transmetuar më 27-11-2018, 21:08

Leonora Jakupi është një nga këngëtaret më në zë të muzikës shqiptare.

E në fakt në familjen e këngëtares nga Kosova, ka festë.

Vëllai i saj i vetëm feston ditëlindjen dhe këngëtarja i ka bërë një urim publik në këtë ditë të shënuar për të.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku ka shprehur dhe urimin.

“Urime ditëlindja hastreti i motrës”, shkruan ajo.

Adnani është vëllai i vetëm i këngëtares Jakupi, e cila disa herë e ka prezantuar atë për publikun.

Komentet për të kanë qenë pozitive, pasi ka tërhequr vëmendjen e femrave me fizikun e tij./a.k/noa.al/