Transmetuar më 27-11-2018, 15:14

Na pëlqen të gjithëve të vishemi bukur dhe të dallohemi nga të tjerët. Por mundësitë financiare apo koha e kufizuar shpesh na pengojnë të dukemi ashtu siç duam.

Edhe pse ditët në vazhdim termometri parashikohet të tregojë më pak seç tregon tani, ju mund të vazhdoni të tregoni bukur në rrugët e qytetit, duke investuar në veshjet e duhura.

Pra, çfarë duhet të vishni për të qenë sa më elegante në ditët e ftohta të dimrit, pa u veshur hollë.

Në galerinë e mëposhtme do të shikoni disa kombinime që mund të provoni në ditët më të ftohta të dimrit.

Dukuni elegante dhe luftoni të ftohtin me sa më shumë stil dhe veçanërisht të ndjeheni sa më komod dhe ngrohtë./b.l/noa.al/