Transmetuar më 27-11-2018, 10:00

Është një prej atyre modeleve, e cila duket se nuk është prekur aspak nga vitet e kaluara.

Bëhet fjalë për modelen gjermane Heidi Klum, e cila vijon të ketë një trup në superformë.

45-vjeçarja ka publikuar në rrjetet sociale, një fotografi topless, teksa shihet e shtrirë në pishinë.

Bie në sy një trup super në formë, ku pavarësisht tre fëmijëve dhe viteve të kaluara, nuk është ndikuar aspak.

Trupi i saj duket se ka ngelur në vend, aq sa ajo arrin të tërheqë vëmendjen e shumë meshkujve.

Dhe jo më kot i dashuri i saj, Tom Kaulitz është vetëm 29 vjeç. /a.y/noa.al