Transmetuar më 25-11-2018, 19:21

Kjo botë është e larmishme dhe herë pas here edhe me raste nga më të ndryshmet.

Këtë gjë e tregon një video e filmuar në Itali.

Në video shihet se si një person tenton të kërcejë më një balerinë seksi.

Deri këtu çdo gjë është në rregull.

Disa minuta pas kërcimit ndërhyn bashkëshortja e burrit që po kërcente me balerinën.

Ajo e ka marrë me shuplaka duke e larguar nga balerina seksi dhe duke e turpëruar në sy të njerëzve që ndodheshin aty.

Më poshtë keni videon që përmban rastin në fjalë./a.k/noa.al/