Transmetuar më 21-11-2018, 22:58

Astrologia Meri Shehu tregon se çfarë parashikojnë yjet për 4 shenjat e mëposhtme të Horoskopit.

Demi

Partneri apo parnerja juaj do kenë një ngritje në detyrë apo do fitojnë më shumë pavarësi. Kjo mund t’ju bëjë xhelozë apo të humbni kontrollin.

Virgjëresha

Mund të merrni një lajm që do rrisi pritshmëritë tuaja në lidhje me planet dhe informacionet që ju duhen. Mund ta përdorni për mirë, në të kundërt mund t’ju pushtojë ankthi.

Akrepi

Nuk keni me kohë për të humbur. Ka ardhur momenti për ndryshime të rendësishme në jetën personale dhe në planet për të ardhmen.

Bricjapi

Në miqësitë tujaja apo aleancat, do shtohet edhe dikush që ka synime të larta dhe që mund tju shtyjë për gjëra edhe më të mëdha./a.knoa.al/