Transmetuar më 18-11-2018, 22:28

Një aksident i rëndë ndodhi pak ditë më parë në fshatin Leshan, në rrugën Pejë-Prishtinë.

Në këtë aksident u përfshinë tri vetura, ku përveç dëmeve materiale, u plagosën edhe disa persona.

Në mesin e të plagosura janë dy meshkuj dhe dy femra, shkruan Indeksonline që ka siguruar edhe videon e momentit kur ndodhi aksidenti në fjalë.

Në pamje shihet qartë se si makinat përplasen me njëra-tjetrën dhe më pas gati futen në një lokal.

Për më tepër shikoni videon dhe panikun e njerëzve që ishin aty.