Transmetuar më 18-11-2018, 15:38

Video që do të shihni më poshtë do ua bëjë këtë të dielë mjaft të bukur.

Pamjet janë realizuar në një parukeri në Itali.

Në video shihet një fëmijë duke qarë teksa parukeri po e qeth.

I gjithë stafi fillon të këndojë një këngë për fëmijë ku fëmija befasohet dhe ndalon së qari.

Kaq ka mjaftuar që të gjithë të pranishmit që ndodheshin në parukeri, të shpërthejnë në të qeshura.

Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe ka marrë komente të shumta.

Pamjet i gjeni duke klikuar më poshtë./a.k/noa.al/