Transmetuar më 17-11-2018, 22:24

Një video ku shfaqen 2 vajza duke u përleshur mes tyre është bërë virale në rrjetet sociale.

Pamjet na vijnë nga Southfield Lane, në Bradford, Ëest Yorkshire të Britanisë së Madhe.

Pamjet tregojnë momentin e turpshëm kur njëra nga vajzat pothuajse është zhveshur gjatë përleshjes me një femër tjetër në publik.

Filmimet e kapura nga kalimtarët tregojnë që vajzat me zor ndahen nga njerëz të pranishëm në rrugë.

Në video shihet se si vajzat i shkulin flokët njëra tjetrës dhe qëllohen.

Më poshtë keni pamjet./a.k/noa.al/