Partizani-Skënderbeu, publikohen formacionet zyrtare
Transmetuar më 29-10-2018, 18:44

Partizani dhe Skënderbeu janë skuadrat më të mira për momentin në superligën shqiptare.

Dy skuadrat do të përballen sonte në orën 19:00, në një takim ku kryeqytetasit dhe korçarët do të kërkojnë tre pikët.

Po ashtu janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Partizani: Hoxha; Ibrahimi, Belica, Atanda, Kalari; Telushi, Hila, Asani, Bardhi, Mala; Mensah. Trajner: Skënder Gega

Në stol: Xhika, Hyon, Bitri, Gojkoviç, Çinari, Hebaj, Kote.

Skënderbeu: Teqja; Vangjeli, Radas, Aliti, Abazi; Demte, Dita, Guexh, Gripshi, Bregu, Krasniqi. Trajner: Orges Shehi.

Në stol: Dajsinani, Fili, hoxhaj, Oto Xhon, Lulaj, Muzaka, Sambou.

Takimi zhvillohet në stadiumin “Selman Stermasi”. /k.k/noa.al/

Loading...