Transmetuar më 10-10-2018, 18:58

Mbipesha te njerëzit është problematike jo vetëm për shëndetin, por edhe në lëvizjet normale gjatë ditës.

Një person 500 kilogram duhej të dilte nga banesa e tij në katin e pestë, por nuk e kishte të lehtë.

Ai u desh të nxirrej me vinç nga banesa për të shkuar në spital, të kryente kontrollet mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, dhe për ta nxjerrë jashtë u angazhuan disa persona.

Shikojeni videon e mëposhtme. /k.k/noa.al/