Shqiptarja 17-vjeçe niset nga Zvicra, nuk arrin në shtëpi. Babai: U nis me autobus, por…
Transmetuar më 13-09-2018, 15:55

Niset nga Zvicra ku kishte qendruar per disa kohe, por nuk perfundon ne shtepi.

Policia në Tetovë ka njoftuar se, më datë 11.09. 2018 rreth orës 14:00, 54-vjeçari F.A. nga fshati Neproshten i Tetovës, ka denoncuar se, më datë 09.09.2018, me autobus nga Zvicra për në Tetovë, ku përkohësisht ka punuar si kujdestare vajza e tij, nuk është kthyer në shtëpi vajza e tij 17-vjeçare, raportojnë mediat në Maqedoni.

Gjithashtu njoftohet se po merren të gjitha masat për gjetjen e e saj dhe kthimin e të miturës në shtëpi, përcjell albinfo.ch.

Detaje tjera nuk janë dhënë nga ky rast nuk janë dhënë, ndersa kërkohet ndihmë për të zbuluar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Nuk ka asnjë dyshim se si mund të kenë përfunduar gjërat.