Transmetuar më 10-08-2018, 11:45

Disa pamje tronditëse po qarkullojnë në mediat kosovare.

Në një video të shpërndarë fillimisht në rrjetet sociale, duket një i moshuar i cili duke ecur në rrugë, ngacmon një vajzë minorene.

Teksa shkëmbehet me dy vajza në rrugët e Gjilanit në Kosovë, njërës prej tyre i fut dorën te pjesa e gjoksit.

Sipas dëshmive të qytetarëve, i moshuari më pas është parë duke masturbuar në anën tjetër të rrugës, por ato pamje janë censuruar më pas.

Nuk dihet se kush është ky person dhe nëse policia është e njohur me rastin.

Pamjet mund t’i ndiqni duke klikuar KËTU./a.m./noa.al/