Transmetuar më 10-08-2018, 09:59

Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të dashura për të rinjtë.

Ajo njihet për natyrën e saj ekstravagante dhe në rrjetet sociale shpesh herë ndan me fansat foto të saj tepër seksi.

Enca ka publikuar një tjetër foto së fundi në rrjetet sociale ku ajo ekspozon “armën” më të fortë të saj: gjoksin!

E veshur me të zezë, dhe dekoltenë më të ekspozuar seç duhet, Enca tregon gjokset “bombastikë”.

Pantallonat e tejdukshme i tregojnë në formë këmbët e saj./a.m./noa.al/