Transmetuar më 09-08-2018, 17:12

Demi Rose është e mahnitshme me linjat e saj linjat trupore.

Ajo është në Ibizza duke shijuar pushimet, dhe në fotografitë e fundit ajo i ka befasuar të gjithë në daljen publike me qenin e saj.

Karakteristikë e veshjes së Demi Rose është se ajo shfaqet pa të brendshme me një kostum, ndërsa format e saj ju lënë pa mend.

27 vjeçarja konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë.

Modelja Rose është gjithashtu një nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale e cila numëron mbi 7 milionë ndjekës./a.k/noa.al/